Frontend Editing (1.2.5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: About
ca: Detalls

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: UI settings
ca: Paràmetres de la IU

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls
