Frontend Editing (1.2.5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: About
cs: Popis

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: UI settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

en: Entity type
cs: Typ entity
