Frontend Editing (1.3.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Move down
fi: Siirrä alaspäin

en: Move up
fi: Siirrä ylöspäin

en: About
fi: Tietoja

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: UI settings
fi: UI asetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit
