Frontend Editing (1.4.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: About
ro: Despre

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: UI settings
ro: Setări UI

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri
