Frontend Editing (1.5.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Para baixo

en: Move down
pt: Mover para baixo

en: Move up
pt: Mover para cima

en: Sidebar width
pt: Largura da barra lateral

en: About
pt: Sobre

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: UI settings
pt: Configurações do UI

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Saving...
pt: A guardar...

en: Bundles
pt: Pacotes
