Frontend Editing (1.6.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: About
sk: Informácie o

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky
