Frontend Editing (1.6.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: About
pl: O stronie

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: UI settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: UI Settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika
