Frontend Editing (1.7.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
