Frontend Editing (1.7.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Off
nn: Av
