Frontend Editing (1.8.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Off
tr: Kapalı

en: Up
tr: Yukarı

en: Height
tr: Yükseklik

en: Down
tr: Aşağı

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: About
tr: Hakkında

en: Add @type
tr: @type ekle

en: UI settings
tr: UI ayarları

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Saving...
tr: Kaydediliyor...

en: Bundles
tr: Paketler
