Frontend Editing (1.8.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Off
el: Κλειστό

en: Up
el: Επάνω

en: Height
el: Ύψος

en: Down
el: Κάτω

en: About
el: Περί

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
