Frontend Editing (1.8.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
