Frontend Editing (1.8.10) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Enabled
jv: Urip

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Up
jv: Munggah

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Down
jv: Mudhun

en: About
jv: Ngenani
