Frontend Editing (1.8.11) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Off
et: Väljas

en: Up
et: Üles

en: Height
et: Kõrgus

en: Down
et: Alla

en: About
et: Programmist

en: Add @type
et: Lisa @type

en: UI settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid
