Frontend Editing (1.8.11) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه

en: UI settings
ps: UI امستنې

en: Bundles
ps: بنډلونه
