Frontend Editing (1.8.11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
