Frontend Editing (1.8.12) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Up
gu: ઉપર

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
