Frontend Editing (1.8.12) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Off
he: כבוי

en: Up
he: עולה

en: Height
he: גובה

en: Down
he: יורד

en: About
he: אודות

en: Add @type
he: הוספת @type

en: UI settings
he: הגדרות ממשק משתמש

en: Entity type
he: סוג ישות
