Frontend Editing (1.8.12) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Off
hi: बंद

en: Up
hi: ऊपर

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Down
hi: नीचे

en: About
hi: के बारे में

en: Add @type
hi: @type जोड़ें

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल
