Frontend Editing (1.8.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Off
hu: Ki

en: Up
hu: Fel

en: Height
hu: Magasság

en: Down
hu: Le

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: About
hu: Leírás

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: UI settings
hu: Felhasználói felület beállítások

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Preview settings
hu: Előnézeti beállítások
