Frontend Editing (1.8.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី
