Frontend Editing (1.8.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Up
lt: Viršun

en: Height
lt: Aukštis

en: Down
lt: Žemyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Entity type
lt: Entity tipas
