Frontend Editing (1.8.5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Up
ku: سەرەوە

en: Height
ku: بەرزی

en: Down
ku: خوارەوە

en: About
ku: دەربارە
