Frontend Editing (1.8.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...
