Frontend Editing (1.8.6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
