Frontend Editing (1.8.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер
