Frontend Editing (1.8.7) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Off
nl: Uit

en: Up
nl: Omhoog

en: Height
nl: Hoogte

en: Down
nl: Omlaag

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Sidebar width
nl: Zijbalk breedte

en: About
nl: Over

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: UI settings
nl: Gebruikersinterface-instellingen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundles
nl: Bundels

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Preview settings
nl: Voorbeeldweergave-instellingen
