Frontend Editing (1.8.8) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Up
cy: I fyny

en: Height
cy: Uchder

en: Down
cy: I lawr

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type
