Frontend Editing (1.8.8) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: On
pt: Habilitado

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Off
pt: Desligado

en: Up
pt: Para cima

en: Height
pt: Altura

en: Down
pt: Abaixo

en: Move down
pt: Mover para baixo

en: Move up
pt: Mover para cima

en: About
pt: Sobre

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: UI settings
pt: Configurações da UI

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Add before
pt: Adicionar antes

en: Add after
pt: Adicionar depois
