Frontend Editing (1.8.9) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Up
bs: Gore

en: Height
bs: Visina

en: Down
bs: Dole

en: Add @type
bs: Dodaj @type
