Frontend Editing (1.8.9) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Off
fa: خاموش

en: Up
fa: بالا

en: Height
fa: ارتفاع

en: Down
fa: پایین

en: About
fa: درباره

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Entity type
fa: نوع عنصر
