Frontend Editing (1.8.9) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Off
uk: Вимкнено

en: Up
uk: Вгору

en: Height
uk: Висота

en: Down
uk: Вниз

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: About
uk: Про модуль

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: UI settings
uk: Налаштування інтерфейсу користувача

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Bundles
uk: Пакети

en: Preview settings
uk: Параметри попереднього перегляду

en: Primary Color
uk: Первинний колір
