Frontend Editing (1.8.13) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
