Frontend Editing (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by
