Frontend Editing (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
