Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
