Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag

en: - Select -
fil: - Pumili -
