Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: Up
hr: Gore

en: Height
hr: Visina

en: Down
hr: Dolje

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
