Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Height
mn: Өндөр
