Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Up
ne: माथि

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
