Frontend Editing (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add
vi: Thêm

en: Off
vi: Tắt

en: Up
vi: Lên

en: Height
vi: Chiều cao

en: Down
vi: Xuống

en: Move down
vi: Chuyển xuống

en: Move up
vi: Chuyển lên

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Add @type
vi: Thêm @type
