Frontend Editing (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add
da: Tilføj

en: Off
da: Afbrudt

en: Up
da: Op

en: Height
da: Højde

en: Down
da: Ned

en: Move down
da: Flyt ned

en: Move up
da: Flyt op

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Entity type
da: Entity-type

en: Form display
da: Formvisning
