Frontend Editing (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Enabled
id: Aktif

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Off
id: Matikan

en: Up
id: Ke atas

en: Height
id: Tinggi

en: Down
id: Ke bawah

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Add @type
id: Tambahkan @type

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel
