Frontend Editing (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Off
ja: オフ

en: Up
ja: 上へ

en: Height
ja: 高さ

en: Down
ja: 下へ

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Preview settings
ja: プレビューの設定
