Frontend Routing (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Language
de: Sprache

en: Node
de: Beitrag

en: Key
de: Schlüssel

en: Keys
de: Schlüssel

en: Aliases
de: Aliasse
