Frontend Routing (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Node
hu: Tartalom

en: Key
hu: Kulcs

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Alias
hu: Álnév
