Frontend Routing (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Node
fa: محتوا

en: Key
fa: کلید

en: Keys
fa: کلیدها

en: Alias
fa: نام مستعار
