Frontend Routing (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Node
el: Κόμβος

en: Key
el: Κλειδί

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
