Frontend Routing (1.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Node
sv: Nod

en: Key
sv: Nyckel

en: Keys
sv: Nycklar

en: Existing mappings
sv: Nuvarande mappningar
