Frontend Routing (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Node
ta: கணு

en: Key
ta: சாவி

en: Alias
ta: மாற்றுவழி
